Mes pristatome Lenkijos  įmonę „WOBET-HYDRET“. Jos šūkis – „Mūsų techninės mintys ir produkcija, skirta aplinkos labui.“ Siekiant šio tikslo, kartu su mokslinių tyrimų institucijomis ir mokslo institutais sukurtos novatoriškos nuotekų valymo sistemos. Šios sistemos atitinka BS, DIN ir ES standartų reikalavimus. Auganti patirtis ir technologijų plėtra leido palaipsniui sukurti naujus produktus ir plėsti pasiūlą. Įmonė pakeitė gamybos įrenginius, kurie šiuo metu suteikia galimybę visapusiškai aptarnauti klientą, įskaitant konsultavimą, projektavimą ir montavimą.
Siūlome nuotekų valymo įrenginius namams, sodyboms, sodo nameliams, gamybos įmonėms ir nedidelėms gyvenvietėms. Apie produktų kokybę liudija higienos sertifikatai ir techniniai pažymėjimai.
Savo veikloje orientuojamės į kokybę ir profesionalumą. Šie produktai įgijo pripažinimą tiek vietinėje rinkoje, tiek ir užsienyje. Nuotekų valymo gaminiai gavo daugiau nei trisdešimt prizų ir apdovanojimų. Tai leidžia konkuruoti su žinomų šalies ir užsienio firmų produktais. Naujausias pasiūlymas yra biologinio valymo įrenginiai, kurie leidžia gauti 12 m3 / s pajėgumą.
Savo darbe naudojame modernias technologijas ir stengiamės, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas atlikto darbo kokybe.